Sattığımız tüm ürünler firmamız garantisi altında olup değişim ve iade işlemleri yapılmaktadır. Değişim ve iade işlemleri için ürünün beraberindeki faturasını saklayınız. Ayıplı ürün dışındaki değişim ve iadelerde kargo ücreti tarafınızca ödenecektir.

Temel kural olarak: aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.Bu surenin aşılması durumunda iade kabul edilmez.

– Ürünlerin iadesi orijinal kutusu zarar görmemiş, ürünün kullanılmamış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve başka bir müşteri tarafından satın alınacak durumda olması şartı ile kabul edilmektedir.
– Tüm iadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
– İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir not göndermeniz gerekmektedir.

– Firmamıza iade edilen ürün öncelikle iade bölümü tarafından incelenir, gerekirse urun teste tabi tutulur. Bu işlemin suresi 3 ile 10 gün arasında değişmektedir.
– İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize banka hesap bilgilerinizi isteyen mesaj gönderilecektir. İadenizin bedeli nispetinde para iadesi, siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise hesap bilgilerini göndereceğiniz banka hesabınıza 30 gün içinde yansıtılacaktır. Kredi kartı ile taksitlendirilerek yapılan alışverişlerin iadesi ayni şekilde taksitlendirilecektir.

 

Aldığınız ürün ayıplı çıkarsa iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz. İlgili ekibimiz gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Bu ürünler için 2 alternatif söz konusudur; değişim veya iade. Dolayısı ile mutlaka isteğinizi ifade eden bir not ile birlikte ürünü göndermeniz gerekmektedir.

Ayıplı ürünü hiçbir kargo ücreti ödemeden anlaşmalı kargomuz ile geri gönderebilirsiniz, kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanacaktır. Anlaşmalı kargomuz dışındaki kargo ücretleri tarafımızca ödenmeyecektir. Bu tip ürünleri, orijinal ambalajında ve bütün aksesuarları ile birlikte “aldığınız gibi olmak kaydı” ile doğrudan firmamıza göndermeniz gerekir. Orijinal ambalajında etiket, bant, yazı olan ürünler kabul edilmez.

Dikkat etmeniz gereken durum, tarafımıza yapılacak bütün gönderilerin anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderilmesi ve iadenizin bize ulaşması için gerekli olan MÜŞTERİ KODUMUZUN kargo şirketine belirtilmesidir.

Ana Menü

× Canlı Destek